Haber

Yılmaz Morgül, Zeki Müren’in Kıskançlıktan Öldüğünü Söyleyen Bülent Ersoy’u Eleştirdi

Zeki Müren’in kıskançlık yüzünden öldüğünü söyleyen Bülent Ersoy’a yönelik Yılmaz Morgül sert sözlerle gündeme geldi.

Detay…

Kaynak:https://www.haberler.com/magazin/yilm…

Hatırlarsanız efsane üçlü geçtiğimiz ay Miss World masasında yeniden bir araya gelmişti.

Aslında bu üçünün olduğu yerde kaos çıkmama ihtimalini düşünüyorduk ama Bülent Ersoy’un gündeme bomba gibi düşen açıklamalarına hiçbirimiz sahip çıkamadık.

Yine hatırlarsınız Bülent Ersoy Dünya Aşıklar masasındaydı ve “Zeki Müren en büyük mü? Bülent Ersoy en büyük mü?” diye sormuştu. Soruya zehirli sözlerle yanıt verdi.

Hatta Ersoy, Zeki Müren için “Beni kıskandığından öldü”, benim için de “Allah’ım, şu ‘Japon’un canını al” dedi.

Ortalığı karıştıran bu tezlerin ardından Zeki Müren’in kuzeni Özlem Güner’e ulaştık, hatta merak ettiğimiz şeyleri sorduk!

Biz bu kaosun burada bitmeyeceğini düşünürken bu kez Yılmaz Morgül, Bülent Ersoy’a söylediği zehirli sözlerle gündeme geldi.

‘Aramızda Kalmayın’ programına konuk olan Morgül, Bülent Ersoy’un uzun yıllar pek çok kişiyle uğraştığını ve oldukça kibirli bir insan olduğunu belirtti.

Morgül, Ersoy hakkında, “28 yıldır bizzat yaşadım bunları. Bana yaşattıkların ne olacak? Sen Türkiye’nin en kıskanç sanatçısısın. Bütün şarkılarımı yasakladın, yayından kaldırdın. Devran’ı da çevirdin.” Senin kıskançlığınla Çağlar’ın psikolojisi altüst oldu. Yıllarca aklı başına gelemedi. Devran senin.” Senin kıskançlığın yüzünden öldü.” Kelimenin tam anlamıyla tüm zehrini kustu.

Bülent Ersoy’a göre “Kibir en büyük günahtır. Sen kibrin en büyük temsilcisisin.” Yılmaz Morgül, “Bu konuşmalarınızla kendinizi mahvettiniz. Ah, ah, ah, Zeki Müren Bey’in saygısına asla ulaşamayacaksınız. Kibir sizi mahvetti.” Cümleleriyle Bülent Ersoy’u patlattı.

Bakalım Bülent Ersoy Yılmaz Morgül’e cevap verecek mi? Merakla bekliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu