Haber

Togg’da büyük gün… Çekiliş ne zaman olacak?

İSTANBUL (İGFA) – TOGG, T10X için ön sipariş sayıları hakkında açıklama yaptı. Şirketin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre yerli otomobil için ön sipariş sayısı 177 bin 467’ye ulaştı.

TOGG LOT NE ZAMAN?

Ön sipariş süresi kapandıktan sonra 29 Mart 2023 tarihinde noter huzurunda dijital çekiliş yapılacak. Ancak TOGG çekilişinin saat kaçta yapılacağı belli değil. Çekilişe katılacak kullanıcıların sıralı listesi Togg tarafından çekilişten önce yayınlanacaktır.

Bu yıl teslim edilecek 20 bin araç için yapılacak Togg Büyük Çekilişi bu akşam 21.00’de TRT Haber’de yayınlanacak.

Togg sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanacak çekilişte, sipariş hakkı kazanan kullanıcılar, kalan ödemelerini akıllı cihazlarının teslim tarihi geldiğinde ön ödeme tutarı düşülerek yapacak.

Ön sipariş devri sonunda, noter huzurunda yapılacak kura ile siparişin kazananları, teslimat önceliği ile birlikte belirlenecektir. Teslimat tarihi belirlenirken seçilen versiyonun yaklaşık teslimat döngüsü ve kullanıcının çekiliş sıralamasındaki yeri dikkate alınacaktır.

Çekilişte sipariş almaya hak kazanamayan kullanıcıların ön ödeme ücretleri, bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına otomatik olarak iade edilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu