Haber

Server Hayat’tan Hacer Saygın Coşan Hanım’a teşekkür mesajı

Merhum Mehmed Zahid Kotku Hocaefendi’nin kızı, Mahmud Esad Coşan Hocaefendi’nin eşi ve Muharrem Nureddin Coşan Hocaefendi’nin annesi Hacer Muhterem Coşan Hanımefendi, 82 yaşında Allah’a yürüdü.

Coşan için Eyüp Sultan Camii’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze töreninin ardından Server Yaşam’dan özel bir teşekkür mesajı yayınlandı;

Tüm dostlarımıza, yoldaşlarımıza ve sevenlerimize teşekkür ederiz.

Mahmud Es’ad Coşan hocamızın muhterem eşi, Mehmed Zahid Kotku hocamızın kıymetli eşi, liderimiz Muharrem Nureddin Coşan’ın sevgili annesi; Hacer Muhterem Coşan Hanım, 14 Kasım 2023 Salı günü Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Sultan Mezarlığı’nda dualarla Allah’ın rahmetine defnedildi.

Server Yaşam’dan yapılan açıklamada;

Cenaze törenine devlet adına katılan, yüksek yüreği, cesareti ve fedakarlığıyla dostluğunu vurgulayan Sayın Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve vefatı da dahil olmak üzere tıbbi tedbirleri ve hastane bakım süreçlerini yöneten Sayın Fahrettin Koca, oğluna sonuna kadar hassasiyet ve sevgiyle, yurt dışından ve yurt içinden çeşitli fedakarlıklar yaparak İstanbul’a geldi. Eyüp Sultan Camisi ve avlusunu hüzün, huzur ve samimiyetle dolduran, cenaze namazını kılan kardeşlerimize, Müslüman boyalarıyla boyanmış ve süslenmiş rengarenk cemaatin temsilcilerine, törene katılamayan ve dua eden kardeşlerimize, Kur’an-ı Kerim’i iyi niyetle okuyup hayır duasında bulunanlara ve cenaze törenine gönüllü olarak katılanlara başsağlığı dileriz. Çeşitli kademelerde görev yapan tüm dostlarımıza, sevenlerimize, sevenlerimize teşekkür ediyoruz” dedi. Söylendi.

haskoyhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu