Haber

Seçimi kazanmak için rakibin seçmenini kaçırıp, darbettiler

Manisa’nın Gördes ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası’nda 23 Kasım’da yaşanan seçimde Serdar Özcan ile Umur Faik Kollu yarıştı. İki adaya da altışar oy çıkınca ikinci tipe gidildi. Fakat ikinci tıpta Gökhan Koyunlu isimli üyenin oy kullanmaması nedeniyle yarışı Serdar Özcan 6-5 kazanarak yeni lider seçildi. Koyunlu’nun Serdar Özcan’ın kardeşi tarafından kaçırıldığı iddia edildi.

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre, ilk turda oy verip ikinci turda ortadan kaybolan Koyunlu’ya ulaşılamayınca ailesi ve arkadaşları emniyete başvurdu. Akşam saatlerinde Balıkesir’e bağlı Sındırgı Devlet Hastanesi’nde olduğu bilgisi gelen Gökhan Koyunlu, lider seçilen Serdar Özcan’ın kardeşi tarafından kaçırıldığını söyledi.

‘BANA BİR ŞEY İÇİRDİLER’

Seçimde oy kullanmaması için karşı grubun adayı olan Serdar Özcan’ın kardeşi Halim Özcan tarafından kaçırıldığını söyleyen Koyunlu, “İlk turda oylar 6-6 çıktı. İkinci tura gidilecekti. Bana bir şey içirdiler. İçine de bir şey karıştırmışlar. Arabaya bindirdiler, uyuyup kalmışım. Gözümü açtığımda Sındırgı dağ yolundaydık. Arabanın içinde itiştik, araçtan kendimi attım. Sındırgı’da hastaneye götürüldüm. Detayları hatırlamıyorum, tedavi devam ediliyor. Kaçıran kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağım.”

İKİNCİ TIPTA RAKİP DEĞİŞTİ

Gördes Ticaret ve Sanayi Odası seçiminde Serdar Özcan birinci çeşitte Umur Faik Kollu ile 6-6 berabere kaldı. İkinci tıpta Mustafa Hamarat ile yarışan Özcan 6’ya 5 ile lider oldu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu