Ekonomi

Kurt Yardımcısı: Doğru zamanda doğru adamla devam edeceğiz.

“Seçim gününe kadar şehrimizin her noktasına ulaşmaya çalışacağız”
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekili Doç. Dr. Resul Kurt’a, AK Parti Milletvekili Mustafa Alkayış, il ve ilçe müdürlükleri eşlik etti.

Adıyaman’ın AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü takviye yapan şehirlerden biri olduğunu kaydeden Kurt, 28 Mayıs’ta güçlü bir duruş sergileyerek Türkiye’de yüzyılın lider şehri olacağını söyledi.

Adıyaman’ın Türk yüzyılına damgasını vuracak il olacağını öne süren Milletvekili Kurt, “Adıyaman’ın 28 Mayıs’ta bir kez daha güçlü bir duruş sergileyerek Türk yüzyılına damgasını vuracak şehirlerden biri olacağına tüm kalbimle inanıyorum.

Adıyaman bize olan inancını ve güvenini, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vefasını 14 Mayıs’ta gösterdi. 28 Mayıs’ta gösterecek. Biz hep sahadayız. Her şeyi net bir biçimde görüyoruz.

Çalışma ve hizmet siyasetiyle yoluna devam eden AK Parti’yi vatandaşlarımız çok seviyor. İnşallah seçim gününe kadar şehrimizin her noktasına ulaşmaya çalışacağız. Bizleri sevgiyle karşılayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Doğru zamanda, doğru adamla yola devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu