Haber

Karaman Atıcılık Takımı Madalyayla Döndü

Karaman Gençliği ve SporKulüp Atıcılık Takımı sporcuları, Konya’da düzenlenen Trap 4. Bölge Sonbahar Kupası müsabakalarından madalyalarla döndü.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2023 faaliyet takviminde yer alan ve Konya ev sahipliğinde düzenlenen Trap 4. Bölgesel Sonbahar Kupası müsabakalarında yıldızlar, gençler, büyükler ve tecrübeliler kategorilerinde yarışan Karaman atıcılık grubu 1 altın, 1 altın madalya kazandı. 3 gün süren yarışlar sonunda gümüş ve 1 altın. 3’ü bronz olmak üzere toplam 5 madalya kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekledi. Saraçoğlu Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen yarışlar sonunda genç kadınlar kategorisinde yarışan Karaman atıcılık takımı sporcularından Ceyda Özler altın madalyayı kazanırken, büyük erkekler kategorisinde Ahmet Balkancı gümüş madalyayı Abdulsamet Bağcı kazandı. Yıldız erkeklerde Salim Efe Seyhan ve tecrübeliler takımında Halil Özgün bronz madalyanın sahibi oldu. Büyük erkekler kategorisinde yeniden yarışan Durmuş Ali Kaymaz, yarışları 38. sırada tamamladı.

Karaman atıcı takımının başarı çıtasının her geçen gün yükseldiğinin altını çizen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Konya’da düzenlenen Trap 4. Bölge Sonbahar Kupası yarışlarında dereceye giren sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. – KARAMAN

haber-mazgirt.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu