Haber

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, Sermayeye Değer Ödülleri’nde iki ödüle layık görüldü.

Media Ankara’nın sahipliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen “Sermayeye Değer Ödülleri”nde Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz iki ödüle layık görüldü.

Medya Ankara haber portalı tarafından düzenlenen ‘Başkente Değer Ödülleri’ sahiplerini buldu. Deprem nedeniyle bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya bir kategori daha eklendi ve afet bölgesindeki etkin çalışmaları ile öne çıkan kişi ve kurumlara da ödülleri verildi. Düzenlenen programda “Afet Bölgesi Hizmet Özel Ödülü”nü alan Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, “Millet olmanın bilinciyle, bölgeye gelen vatandaşlarımıza destek olmak için elimizden gelen gayreti göstermek önceliklerimiz arasında yer aldı. Bunu gören Medya Ankara’ya ve Türk Milletinin büyüklüğünü ve takdirini ilk andan itibaren gösteren değerli Kahramankazanlı hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”

“Yatırımcı ve Katma Değerli Belediye Ödülü”

Medya Ankara tarafından düzenlenen ikinci ödül gecesinde Afet Bölgesi Hizmet Özel Ödülü ile Yatırım ve Katma Değerli Belediye Ödülü’ne layık görülen ödülü Kahramankazan Belediyesi adına Başkan Oğuz aldı. Üretken belediyecilik anlayışıyla Kahramankazan’ın artık konteynerine sığmadığına değinen Önder Oğuz, şunları söyledi:

“Kahramankazan Belediyesi olarak ‘Yatırımcı ve Katma Değerli Belediye Ödülü’ne layık görüldük. KazanBel Net şirketimizle bugün internet altyapı sağlayıcı lisansına sahip tek belediyeyiz. KazanBel Beton ile belediyemizin kazandığından daha fazlasını kazanıyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel yönetimler konusunda gösterdiği yol sayesinde meyve ağacı değil meyve bahçesi olduk ve bu bahçenin meyvelerinden 630 öğrenciye burs, 9 bin 354 aileye yardım ihtiyaç sahibi çiftçi kardeşlerimize tohum, gübre ve gübre verdik.Fidan takviyesi yaparak hasadını yaptık, Elhamdülillah.”

Törende ayrıca Kahramankazan Belediyespor Kulübü sporcusu Emre Öztürk halterde elde ettiği Türkiye Şampiyonası başarısıyla Spora Katkı Ödülü’nün sahibi oldu. – ANKARA

devrekanihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu