Haber

İNŞAAT, İYİ PARTİ BİNASINA DÜŞEN KURŞUNLARIN ‘LAZER’ İLE TESPİT EDİLMİŞTİR.

TESPİT Partisi İstanbul İl Başkanlığı’na isabet eden kurşunların atıldığı inşaatın lazerle tespit edildiği belirlendi.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın Zeytinburnu D100 karayolu kenarındaki binasına 2 kurşun isabet etti. Sabah saatlerinde binaya gelen polis ekiplerinin kurşun izlerini fark etmesi üzerine polise haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü şüpheli veya zanlıları tespit etmek için özel bir ekip kurdu. Bu grup, lazer kullanarak saha çalışması yapmadan önce merminin nereden geldiğini belirledi. Kurşunların binanın karşısındaki D100 karayolu kenarında yapımı devam eden bir inşaattan geldiğini tespit eden ekipler, o bölgede çalışmalarını yoğunlaştırdı. İnşaatın güvenlik kameralarını inceleyen polis, tabancayı ateşleyen kişinin inşaat bekçisi ME olduğunu belirledi. Polis tarafından evinde gözaltına alınan ME işlemleri için polis merkezine götürüldü. Akşam saatlerinde binaya hırsız girdiğinin anlaşılması üzerine ME’nin hırsızları korkutmak ve kaçırmalarını sağlamak için silah çektiği belirlendi.

ME’nin emniyetteki işlemleri devam ederken, söz konusu inşaat görüntülendi. DÜZGÜN Parti İl Başkanlığı binasının karşı tarafında şantiyenin bulunduğu binanın içinden D100 karayolunun geçtiği görüldü.

haberfatih.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu