Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bayram namazını İzmir’de kıldı.

GENÇLİK ve SporBakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bayram namazını İzmir’deki Bilal-i Habeşi Camii’nde kıldı, ardından halkla bayramlaştı.

İzmir 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bayram namazını Buca ilçesindeki Bilal-i Habeşi Camii’nde kıldı. Bakan Kasapoğlu, kılınan namazın ardından cami önünde vatandaşlarla bayramlaşarak, tahıl ikramında bulundu.

Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamada, “Hepimizin bayramı kutlu olsun. Bugün tüm kardeşlerimizle birlikte güzel İzmir’de Bilal-i Habeşi Camii’nde bayram namazını kıldık. Rahmet ayı Ramazan ayıdır. ,cehennem azabından kurtuluş ayıdır.Millet olarak hep birlikte bu mübarektir.Ayı idrak etmenin huzurunu en güzel şekilde yaşıyoruz.Rabbim hepimizi bu güzel iklime,huzurla,sağlıkla kavuştursun. ve hep bir arada.Bayramlar bir başka birlik,beraberlik,kardeşlik ortamıdır.Bütün insanların birliğine,İslam aleminin birlik ve beraberliğine inanıyorum.Bayram olsun.Zor günlerden geçtik. 6 Şubat ard arda yaşadığımız depremlere ve kaybettiğimiz kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.Günümüz, yarınımız bugün olduğu gibi mutlu, sağlıklı, omuz omuza, hep bu güzel cemaatle olsun. Allah yardımcımız olsun” dedi.

kahramankazan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu