Haber

Gaziosmanpaşa’daki güvenlik kamerasını fark eden zanlı, çalınan ayakkabıları değiştirdi.

GAZİOSMANPAŞA’da bir binaya giren zanlı, güvenlik kameralarını fark edince çaldığı ayakkabıları geri koydu. Sultangazi’de bir kişi, dükkânın önünde sarılıp eser çaldığı sırada, bir marketten aldığı peyniri elbisesiyle saklayan kişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Gaziosmanpaşa Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi’nde dış kapısı açık bırakılan binaya giren soygun zanlısı, tek tek tüm katları dolaştı. Binanın 4. katındaki dairenin önünde ayakkabı çalan zanlı, binadan çıkarken içerideki güvenlik kameralarını fark etti. Bunun üzerine zanlı, bir süre oyalandıktan sonra çaldığı ayakkabıları geri bırakarak binayı terk etti.

FIRIN VE PEYNİR ÇALIŞMASI KAMERADA Sultangazi’de 75’inci Yıl Mahallesi’nde cadde üzerinde bir dükkanın önünden geçen bir kişi, dükkanın önündeki ürünlere takıldı. Eğilip fırını kucağına alan zanlı, hızlı adımlarla olay yerinden ayrıldı. Yine Esentepe Mahallesi’ndeki bir markete alışveriş bahanesiyle gelen şahıs, şarküteri reyonunda dört paket cheddar peyniri alıp elbisesinin içine sakladıktan sonra marketten ayrıldı. O anlar marketin güvenlik kamerasına da yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu