Teknoloji

Fallout TV Dizisinden Set Görüntüleri Sızdı: Bazı Derlemeler Ortaya Çıktı

 
Amazon Prime Video hizmetine dahil olacak Fallout serisinin setinden yeni görüntüler sızdırıldı. Ortaya çıkan manzaralar, çeşitli yapıları ve çevreyi göstermektedir. Sosyal medyada dolaşan bu görüntüler sadece bununla kalmıyor, Vault Tech logosunu ve Fallout evreninden bir karakter olduğu varsayılan bir oyuncuyu da gösteriyor.
 
Yeni dizinin çekimleri devam ediyor.
 
 
 
Amazon Prime Video hizmeti üzerinden kullanıcılara sunulacak olan Fallout dizisinin yapımcılığını HBO/Westworld serisinin arkasındaki yapım şirketi Kilter Films üstleniyor. Öte yandan, dizinin ilk bölümünü Westworld ortak yaratıcısı ve yapımcısı Jonathan Nolan yönetirken, Captain Marvel ve Tomb Raider 2018 filmlerinin ortak yazarı Geneva Robertson-Dworet ve Silicon Valley yürütücü yapımcısı Graham Wagner, showrunner olarak görev yapacak. .
 
Fallout serisi ilk olarak Temmuz 2020’de Bethesda tarafından duyurulmuştu. O dönemde Amazon ve Kilter Films ile iş birliği yapmayı planladıklarını belirtmişti. Katılım şu an planlandığı gibi devam ediyor.
 
Oyuncuların büyük beğenisini kazanan Fallout dizisi şu sıralar dizi olarak kendisine yer bulmaya hazırlanıyor. Hayranlar elbette oyun dünyasının da bu bağlamda en iyi şekilde uyarlanmasını bekliyor.
 
İşte görseller 
 

 

haberdortyol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu