Haber

Eskişehir’de milli takım formaları satan esnaf, maçı milli takımın kazanacağını belirtti.

Eskişehir’de oynanacak Türkiye-Ermenistan maçına saatler kala milli takım formalarını giyerek hazırlık yapan esnaf, seyircilerin desteğiyle maçı A milli takımın kazanacağını belirtti.

A Milli Futbol Takımı, 2024 Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri maçında bu akşam Eskişehir Yeni Stadyum’da Ermenistan’ı konuk edecek. Saat 21.45’te başlayacak maç öncesinde bazı esnaflar, vatandaşların yoğun olarak yaşadığı Eskişehir’in Köprübaşı mevkiinde milli takım formalarını giyerek maç hazırlıklarına başladı. Esnaf, maç günü için milli grup formalarını satışa sunarken, yapılan çalışmalara ilişkin de görüşlerini dile getirdi.

“Eskişehir taraftarı çok tutkulu, maça tam destek vereceklerine eminim”

Milli takım formasının yanı sıra forma da satan Ramazan Alay, Ermenistan karşısında A Milli Takım’a Eskişehirli taraftarların tam destek vereceğinden emin olduğunu belirtti. Milli takım maçlarının Anadolu şehirlerinde daha fazla oynanması gerektiğini belirten Alay, “Akşam milli takımımıza destek vermek için maça çıkacağız. İnşallah kazanacağız. Milli maçın sahaya getirilmesi güzel bir şey. Eskişehir seyircisi çok istekli, maça tam destek vereceklerine eminim. İnşallah maçı kazanacağız.” Maçların da Eskişehir’de oynanmasını istiyorum. Milli maçlar, Eskişehir, Bursa, Kocaeli gibi Anadolu şehirlerinde daha fazla oynanmalı. Bu şehirlerde taraftarlar takımı canı gönülden destekliyor. Ermenistan’ı 3-0 yeneceğimizi düşünüyorum. Milli takımdaki oyuncuların hepsi değerli, hepsini seviyorum. Hepsine iyi şanslar. Keşke” dedi.

“Eskişehir’de bu maçların her zaman yapılmasını istiyoruz”

Arkadaşlarıyla maça giderek milli takıma destek vereceğini belirten diğer esnaf Ramazan Aksu ise şöyle konuştu: “Türkiye – Ermenistan maçı için çok heyecanlıyız. İnşallah milli takımımıza gönülden destek vereceğiz. Akşama doğru. Arkadaşlarımızla birlikte stada gidip maçı izleyeceğiz. Bu maçların her zaman Eskişehir’de olmasını istiyoruz. Bence bu maçtan daha fazlası.” “3-0 kazanacağız” dedi. – ESKİŞEHİR

karahalliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu