Teknoloji

Call of Duty Karakteri Ghost’un Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı!

Oyun dünyasının en ikonik karakterlerinden birisi olarak hafızalara kazınan Simon ‘Ghost’ Riley, gerçekte kim olduğuyla yıllardır tartışılıyordu. Kimi teoriler, Çağdaş Warfare serisinin birinci oyununda bulunan Gaz’in aslında ‘Ghost’ olduğunu söylüyor, hatta ikinci oyundan sonra bile karakterin hayatta olduğunu savunuyordu.

Yenilenen Çağdaş Warfare serisi ile hayatımıza geri dönen Ghost, geçtiğimiz haftalarda maskesini de resmen indirmişti. Activision, gizemi sonlandıracağını ipuçlarını yavaş yavaş vermeye devam ederken geçtiğimiz gün büyük bir şey keşfedildi.

Ghost’un maskesiz yüzü ortaya çıktı:

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2’nin kaynak belgelerini inceleyen bir Reddit kullanıcısı, Ghost’un maske altındaki yüzünün de birebir modellendiğini gördü. Activision tarafından modellenen maske altındaki yüz ortaya çıktı:

Yukarıda gördüğümüz fotoğrafla birlikte “Ghost’un gerçek yüzü” gizemi de gayriresmi olarak tarihe karıştı. Ghost, tüm hayran teorilerinin bilakis büsbütün apayrı bir kişi idi. Öte yandan bu bilginin doğrulanması için hala Activision’ın Ghost’un maskesini indirip yüzünü göstermesi gerekiyor.

Activision, Ghost’un yüzünü neredeyse bu türlü göstermişti:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu