Haber

AVCILAR’DA PARKTA OYNAYAN 3 ÇOCUĞUN ÜZERİNE AĞAÇ DEVRİYOR

AVCILAR’da parkta bulunan ağaç, oyun oynayan 3 çocuğun üzerine devrildi. Parktaki vatandaşlar tarafından ağacın altından çıkarılan çocuklar hafif yaralanırken, Alişan Boztaş, “İki hafta önce belediyeye başvurduk. Ağacın yarısının devrildiğini gelip gelmeleri gerektiğini söyledik. Bakın gelmediler. Çocukları çıkardık. Bir şeyin yapılması için birinin ölmesi mi gerekiyor?”

İki hafta önce Üniversite Bölgesi Selvi Sokak’ta bulunan Şehit Komando Er Eyüp Nedim Evin Parkı’ndaki bir ağacın park dışında yan tarafa doğru bir kısmı kırıldı. Bugün saat 14.00 sıralarında büyük bir gürültüyle aynı ağacın diğer yarısı da devrildi. parktaki ağaç spor Araçların üzerine düşen 3 çocuk ise altında kaldı. Doruk Tekin, Mahir Yasa ve Mete Kava isimli çocuklar çevredekiler tarafından şubelerden çıkarıldı.

“Bir şeyin yapılması için birinin ölmesi mi gerekiyor?”

Alişan Boztaş, ağacın devrildiğini görünce koşup çocukları dışarı çıkardıklarını belirterek, “İki hafta önce belediyeye başvurduk. Ağacın yarısının devrildiğini gelip bakmaları gerektiğini söyledik. Gelmediler. Çocukları dışarı çıkardık. Ambulans çocukların durumunu göz önünde bulundurarak hastaneye götürmedi. Bir şeyin yapılması için birinin ölmesi mi gerekiyor?” söz konusu. Ellerinde, bacaklarında ve omuzlarında sıyrıklar bulunan çocuklardan Mahir Yasa, bir anda ağacın altında sıkışıp kaldıklarını, Boztaş’ın ise onları dışarı çıkardığını söyledi. Avcılar Belediyesi yetkilileri parka gelerek çalışma başlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu