Haber

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan oy kullandı

Adalet ve Kalkınma Partisi Bursa İl Başkanı Davut Gürkan oyunu, seçmenin kayıtlı olduğu Nilüfer Odunluk Mahallesi’nde bulunan Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Hakan Tan İlköğretim Okulu’nda kullandı.

Seçim sürecinde AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti’nin 21 yıllık iktidar döneminde yaptığı hizmetleri vatandaşlara anlattıklarını belirterek; “Bugün 21 yılın sonunda Sayın Cumhurbaşkanımıza hizmetleri sonunda teşekkür plaketi takdim ettik. Milletimizin takdiri ve teveccühü ile 15 Mayıs’tan sonra da yeni bir Türk Asrı diyerek hizmetlerimize devam edeceğiz. . Seçimlerin milletimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, 14 Mayıs seçimlerinin tarihi önemde olduğunu belirterek; “Öncelikle 14 Mayıs seçimlerinin tüm milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Son yılların en farklı atmosferinde gerçekleşen bir seçim süreci yaşadık. Gördüğümüz gibi çok güzel, huzurlu bir seçim ortamı. Bundan sonraki süreçte de sonuçların milletimiz için hayırlı olacağını söyleyeceğiz” dedi. .

Ailesiyle birlikte oy kullanmaya gelen Önder Gürkan, “Oy vermeye geldiğimizde gördük ki uzun kuyruklar oluştu. Maalesef tek kabin verilmesinden dolayı bu kadar uzun kuyruklar oluştu. Konuyu ilettik. YSK yetkililerine başvurarak gerekli önlemlerin alınmasını istedi. İnşallah bu konuda da gereken yapılacaktır.”

Başkan Gürkan açıklamalarının sonunda 14 Mayıs’ın da ‘Anneler Günü’ olduğunu belirterek, “Bu arada bugün aynı zamanda Anneler Günü. rahmetli annelerimize uzun ömürler diliyorum.Ahirette vefat eden annelerimize de Rabbimden rahmet diliyorum.” – BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu