Teknoloji

A101’de Satılan Philips Dikey Süpürge Alınır mı? Özellikleri ve Kullanıcı Yorumları

4 Temmuz tarihinde yayınlanan A101’in Aldın Aldın kataloğunda yayınlanan ürünler arasında dikkatleri üzerine çeken ürünlerden bir tanesi de Philips SpeedPro Max Şarjlı Süpürge oldu. Eğer ki sizde bu ürünü merak ediyor, ”acaba alınır mı?” diye düşünüyorsanız bu içerik oldukça işinize yarayabilir.

Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Webtekno sorumlu değildir.
Bu içerik marka iş birliği içeriyor.

360° emiş başlığı, toz ve kiri her yönden yakalar.

Philips SpeedPro Max, 360° emiş başlığıyla yapacağınız her harekette mobilyaların veya duvarların diplerinde kir bırakmayarak temizlik deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyor. Sert zeminlerden halılara kadar geniş bir yüzey yelpazesinde etkili sonuçlar sunarak zamanınızı daha verimli kullanmanızı sağlayan bu dikey süpürge, gelişmiş teknolojisi ve kullanım kolaylığıyla evinizdeki temizlik işlerini zahmetsiz hale getiriyor.

  • Güçlü Performans: Gelişmiş PowerBlade dijital motoru sayesinde yüksek emiş gücü sunan bu dikey süpürge toz ve kiri derinlemesine temizlemek için oldukça ideal ürün.
  • Çalışma Süresi: Yüksek performanslı 25,2 V lityum iyon piller, tek bir şarjla Eco modunda 65 dakika, normal modda 30 dakika ve Turbo modda 21 dakika çalışma süresi sunuyor.
  • Üçlü Filtre Sistemi: Daha uzun süre yüksek hava akışı sunmak için yalnızca temiz havanın motora girmesini sağlıyor.
  • Akıllı Dijital Ekran: Philips SpeedPro Max, sahip olduğu dijital ekran sayesinde hızı ve pil kullanımını gösterirken, filtreyi temizleme zamanı geldiğinde de size haber verir.
  • LED Aydınlatma: Başlıkta bulunan LED ışıkları sayesinde toz, tüy, saç ve kırıntıları kolayca fark edip temizleyemenizi sağlayan bu ürün, görünmeyen kirleri bile anında ortaya çıkarır.
  • Kullanışlı Tasarım: Toz haznesinin üst kısımda olması sayesinde, daha düşük açılarda kullanıma olanak sağlayarak alçak mobilyaların altına tamamen düz bir şekilde girebilir.
  • Kolay Boşaltma Sistemi: Elektrikli süpürgenin toz haznesi kolayca çıkarılır ve etrafa toz dağılmadan hijyenik bir şekilde boşaltılabilir.
  • Entegre Aksesuarlar: Aksesuarları tek dokunuşla kolayca kullanabilir, çıkarılabilir el tipi ünite ile SpeedPro Max’i 2’si 1 arada bir cihaza dönüştürebilirsiniz.
  • PowerCyclone 8: Güçlü torbasız elektrikli süpürge teknolojisi olarak karşımıza çıkan PowerCyclone 8, daha uzun süre yüksek emiş performansı sunuyor.

Kullanıcı Yorumları:

 

Eğer ki siz de evde temizlik işlerinde işinizi kolaylaştıracak bir ürün arıyorsanız, buraya tıklayarak Hepsiburada üzerinden Philips SpeedPro Max Şarjlı Dikey Süpürge’yi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Philips SpeedPro Max Dikey Süpürge’yi Amazon güvencesiyle satın almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Sizin için diğer önerilerimiz;

pozantiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu